• : 05451241207
KUZİNA PİDE - Eyüp, İstanbul

KUZİNA PİDE

Cafe & Restaurant Hakkında

İstanbul Eminönü Unkapanı Küçükpazar semtinde 1963 yılında Hacıkadın caddesinde pideci fırını çalıştırmaya başlayan Ahmet Civelek ve yeğenleri İsmail Civelek, Beytur Civelek, 50 yıl aynı adreste pidecilik işine devam etmişlerdir.

2012 yılında Eyüp Sultan Fahri Korutürk caddesinde Kuzina pide olarak hizmete başladığımız karadeniz pide restaurantımız; en titiz şekilde hazırladığımız malzemelerimiz, et ve süt ürünlerinde en temiz ve güvenilir firmalar ile tedarik işlemlerini yürütmektedir.
Bunun yanı sıra işletmemizde et ürünlerinden sadece pastırmamızı dışardan; bu işi en iyi yapan firmayı seçip onunla çalışmaktayız.

Kavurmayı Balıkesir yöresinde kestirdiğimiz erkek büyük baş hayvanların, but etinden yağsız olarak hazırlanıp odun ateşinde en az 4 saat pişirilip soğutulduktan sonra kavurmalı pidelerde kullanıyoruz yani bir başka firma yok kavurmanın hile götürür yanı çok olduğundan kavurma imalatını kendimiz yapıyoruz.
Olumsuz bir durumda tüm sorumluluk işletmeye aittir.
Sucukta kendi verdiğimiz etle bize özel yetkili bir firmaya dolumu bizim kontrolümüzde yaptırılmaktadır.
Özellikle sucuklarımızda kimyasal ve koruyucu madde kullanılmamaktır.
Kavurmada olduğu gibi sucukta da tüm sorumluluk işletmemize aittir.
Bu şekilde çalışmamızın tek nedeni siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin en azından kendimizin kafasında acaba diye bir soru işareti kalmadan bize itimat eden misafirlerimize damak tadıyla yiyebilecekleri ürünleri sunmaktır.
Suyumuzu dahi Rize den getirmekteyiz.
Süt ürünlerimizin hepsi peynirler, tereyağı, mısır unu Rize,Trabzon yöresinden gelmektedir…

Cafe & Restaurant Yorumları

Kemal çakmak
6 Mart 2023 , Pazartesi 17:50:46

Her şey çok güzel. Mükemmel lezzet. Güverte köfteyi tavsiye ederim.


Yorum Yazmak İstermisiniz?


Fahri Korutürk Caddesi No 67

İstanbul / Eyüp

Restaurant İletişim