Şanda Tiryaki

İstanbulun her semtinden damak tadına önem verenlerin uğrak mekanlarından biri olan Tiryaki Ocakbaşı 12 yıl Ulusta hizmet verdikten sonra Arnavutköyde adını Şanda Kebapla birleştirerek yeni yerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Yeni yerimizde bir yandan deniz manzarasıyla boğaz keyfi yaparken diğer yandan doğanın eşsiz güzelliğiyle içiçesiniz. 100 kişilik bahçemiz ve 140 kişilik kapalı salonumuz özel günleriniz ve toplantılarınız için hizmetinizdedir.

Bütün misafirlerimizin damak tadına hitap etmeye çalışırken , hizmet kalitesini ön planda tutup sizlere keyifli ve lezzetli anlar yaşatıyoruz..

Zengin menümüzle ister özel davetlerinizde isterseniz iş yemeklerinizde size en iyi hizmet ve lezzeti işinin ehl-i güler yüzlü personelimizle sunuyoruz.

Ağız tadıyla yemek keyfini yaşayacağınız mekanımızın kekikli külbastı, Tiryaki köfte, spesiyal üçlü kebap, soğuk mezelerin yanı sıra ara sıcak fırında fındık lahmacun, içli köfte ve tatlı olarak ise katmer künefe yemenin ayrıcalığına varabilirsiniz.

Sonuç olarak, uygun fiyatlarımız sayesinde ister günlük olarak tercih edebileceğiniz istersenizde özel günleriniz ve organizasyonlarınız için güvenle seçebileceğiniz nadide restoranlardan biriyiz..

Yorum ve Değerlendirme Alanı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*